Sacrifice MU

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

DrDeadly UnBan

In jos 
AutorMesaj
davidelu1

Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 22
Localizare : Bass Down Low !!

MesajSubiect: DrDeadly UnBan   Vin Iul 22, 2011 12:15 pm

Salut Sad , ma scuzati ca deranjez, rog admini sa citeasca ce scriu si sa ia o decizie: Sunt DrDeadly,Devlish,EuDavid as vrea si eu unban daca se poate fiindca practic am luat ban pe degeaba, fiindca am scris pe global dupa ce GEO a spus sa nu mai spunem nimic despre acel sub (care a cutremurat tot serverul), infine eu am scris doar : Geo trace me ! .... nu mai am printul in calculator ca il atasam fiindca initial mam lasat si am sters mu-ul din calculator . Rog admini sa ia o decizie serioasa , Geo,Blade,MOBB scuze daca vam jignit cu ceva respectele mele , ce sa mai spun noroc cu serverul .

P.S.: Daca se ajunge la o decizie pozitiva as vrea ca si caracterul EuDavid sa fie Unbaned , daca se poate daca nu osa revin cu alt topic ! Very Happy cheers

DrDeadly, Guild: cdcd afro
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Geo

Data de inscriere : 16/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Stadium

MesajSubiect: Re: DrDeadly UnBan   Vin Iul 22, 2011 4:35 pm

Contu tia fost sters .. cred ca sti prea bine de ce .. sa nu se mai intample daca vrei sa mai joci pe sv
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://sacrificemu.malware-site.www/
davidelu1

Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 22
Localizare : Bass Down Low !!

MesajSubiect: Re: DrDeadly UnBan   Vin Iul 22, 2011 11:14 pm

Am observat ... ca mia fost sters... dar nu cred ca trebuia facuta chestia asta.. ce discutam pe mess ..nu are legatura cu jocul ! infine Respectele mele in continuare ! Multumesc !
Sus In jos
xixses

Data de inscriere : 15/07/2011

MesajSubiect: rasp   Sam Iul 23, 2011 9:27 am

s-a facut decizia,daca el asa zice asa tre sa fie, contul nu se reface de catre admini, daca vrei poti sa-l refaci u
data viitoare ai grija

Topic Closed
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: DrDeadly UnBan   

Sus In jos

DrDeadly UnBan
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SacrificeMu :: Cereri Unban-